אודותיי

חברת איריס קוזלוביץ מתמחה בתיווך ושיווק נדל"ן עסקי ומסחרי, בעלת ניסיון של שנים בתחום ואחראית על שיווק שטחי משרדים ומסחר בכל הארץ, החל ממספר מ"ר ועד עשרות אלפי מ"ר לפרוייקט. מרבית הנכסים בניהולנו הינם בשיווק בלעדי וללא עמלת תיווך.

לקוחותינו נהנים מליווי אישי ומקצועי לכל אורך התהליך ועד לחתימת החוזה. איריס קוזלוביץ מנהלת באופן ישיר את התהליך ומתאמת בין כל צדדי העסקה בהשכרה, מכירה וקניה, בהתאם למיפוי צרכי הלקוחות מא'-ת'. איריס מקשרת באופן מקצועי ואמין בין הקונים והמוכרים, השוכרים והמשכירים, על פי צרכיהם ובכך מבטיחה את העסקה הטובה ביותר עבורם. כל זאת בשקיפות מול הלקוחות. הידע והניסיון המקצועי שלה מאפשרים ללקוחותיה ליהנות מתהליך של מכירה / קנייה / השכרה, קל פשוט ונוח. בנוסף, מעניקה ללקוחותיה גישה לרשת עסקית של אנשי מקצוע.

היכרות עם השוק ויצירת החיבור הנכון

נכסים עסקיים ומסחריים ניתן למצוא כיום במקומות רבים, אך האתגר הוא היכולת לאבחן את הצרכים של הלקוחות. האתגר של מרבית הקונים והשוכרים הוא לאבחן את הצרכים שלהם. לעיתים זוהי עסקה ראשונה עבורם, או העסק הראשון שלהם ולעיתים מבקשים לשדרג את גודל המשרדים והשטחים העסקיים. לכן, חשוב מאוד ליצור חיבור נכון בין הצדדים, לתאם ציפיות ולענות על כלל הצרכים שלהם, החל מרמת המחיר דרך גודל השטח ועד סוג השירותים הניתנים במקום.

  • מתווך נדל"ן איכותי ידע לנווט עבורכם בדיוק את הלקוח המתאים.
  • לפשט את התהליך ולהעניק ייעוץ ותיווך מותאם אישית.
  • אצלנו תיהנו משיווק ותיווך איכותי ומקצועי.
איריס קוזלוביץ

איריס קוזלוביץ שיווק פרויקטים בנדל"ן עסקי ומסחרי, ליווי עסקי מקצועי,
השקעות מעבר לים ועוד שלל פרויקטים שאותם הובלתי בהצלחה מעל לעשור שנים

ליצירת קשר מלאו פרטיכם בטופס או התקשרו 050-654-9080